Stor Perde Yıkama


Stor Perde Yıkama
Antibakteriyel perde yıkama Fiyat
Stor perde yıkama ( m² )60 TL
Zebra Perde yıkama ( m² ) 80 TL
Fon Perdeler (eninden pilesiz mt) ütüleme dahil50 TL
Jaluzi perde yıkama ( m² ) 50 TL
Stor Perde Yıkama

0312 384 0 384

0542764 13 03

Stor Perde Yıkama: Ev ve iş yerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Stor perde temizleme aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi biten stor perdeleriniz ücretsiz servislerimizle teslim edilir.

Garantili Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama, Ankara’da adeta yeni bir sektör oluşturmuştur. Bunun en büyük nedeni stor perdelerin evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşidi olmasıdır. Renk renk ve desen desen, bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla stor perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyen bir şekilde Ankara’da stor perde yıkama hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Ankara’da ilk stor perde yıkama firmalarından birisi olan firmamız marka tescili ile korunmaktadır. Stor perde çeşitleri gibi her alanda ilk hizmetleri veren firmamız bu başarısını tecrübesine borçludur. Piyasadaki tüm stor çeşitlerini titizlikle stora zarar vermeden yıkamaktayız. Kendim ev ortamında neden stor perdeyi yıkayamam? Evde stor yıkama yöntemleri gibi bir çok soru ile strese girmektedir. Stor perdeler ev ortamında yıkanması zor olan ve söküp takması da bir o kadar zahmetli bir iştir. Haliyle bir tüketici stor yıkatmak için internetten firma aramaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde garantili hizmet vermektedir. Ankara’un stor perde yıkamacısı olarak tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforme olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır. Firmamız stor perde temizliği ile birlikte stordaki eksikleri de tamamlayarak kusursuz bir temizlik sunmaktadır.

Zebra Perde Yıkama

Hassas bir zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmesi halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir.

Etlik perde yıkama

çukurambar perde yıkama

çankaya perde yıkama

keçiören perde yıkama

şentepe perde yıkama

Ankara Perde Yıkama

Ankara Stor Perde Yıkama

Stor Perde ve Zebra Perde